top of page

ANSATTE

FORSIDE     /     ANSATTE

En bedrift med kompetente medarbeidere innenfor salg, service og ettermarked. Vi har lang erfaring med kjente merkevarer.

VÅR KUNNSKAP - DIN TRYGGHET

SALG OG ADMINISTRASJON:

Rune Sandhaug

EIER / DAGLIG LEDER

Tlf. +47 906 92 225

E-post: rune@sandhaug.no

Tor Amb

SALG

Tlf. +47 942 30 111

E-post: tor@sandhaug.no

Hans Ola Sandhaug

TEKNISK LEDER / SALG

Tlf. +47 908 99 905

E-post: hansola@sandhaug.no

Ole Kristian Svads

SALG

Tlf. +47 489 92 660  

E-post: ole@sandhaug.no

Bente Elisabeth Høitomt

REGNSKAP / SENTRALBORD

Tlf. +47 902 28 658

E-post: bente@sandhaug.no

May Lisbeth Engeskog

SALG- OG MARKEDSKOORDINATOR

Tlf. +47 477 12 820

E-post: may@sandhaug.no

DELELAGER OG VERKSTED:

Erland Holte

DELELAGER

Tlf. +47 452 66 538

E-post: erland@sandhaug.no

Roger Wichström

VERKSMESTER

Tlf. +47 488 44 984

E-post: roger@sandhaug.no

David Nordbøen

DELELAGER

Tlf. +47 941 40 738

E-post: david@sandhaug.no

Jan Helge Marigård

VERKSTEDMEDARBEIDER

 

Tlf. +47 488 44 984 

E-post: verksted.oslo@sandhaug.no

Kristian Harildstad

DELELAGER

Tlf. +47 932 37 952

E-post: kristian@sandhaug.no

Joachim J. Tettum

LÆRLING / VERKSTED

Tlf. +47 488 44 984

E-post: verksted.oslo@sandhaug.no

Tommy Christensen

VERKSTEDMEDARBEIDER

Tlf. +47 488 44 984

E-post: verksted.oslo@sandhaug.no

Kai Wiggo Larsen

VERKSTEDMERDARBEIDER

Tlf. +47 951 33 136

E-post: post@sandhaug.no

Lars Lillekjendlie

VERKSTEDMEDARBEIDER

Tlf. +47 902 28 658

E-post: post@sandhaug.no

Stanislaw (Stasjek)

VERKSTEDMEDARBEIDER

 

Tlf. +47 902 28 658

E-post: post@sandhaug.no

Marek Salak

VERKSTEDMEDARBEIDER

Tlf. +47 902 28 658

E-post: post@sandhaug.no

Sandhaug AS

SENTRALBORD

Tlf. +47 902 28 658

E-post: post@sandhaug.no

CV

JOBBE HOS OSS?

Send inn en uforpliktende søknad
arrow&v
bottom of page